Werknemers

Niemöller Mercedes Oldtimer Onderdelenhandel

De Medewerkers van de Niemöller Mercedes Oldtimer Spare Parts Shop stellen zich voor:

Hoger Management

Heinrich E. Niemöller, Directeur

Heinrich E. Niemöller
Directeur
Beheersing, Marketing en Ontwikkeling
Geschaeftsleitung@niemoeller.de

Levent Karabay, Gemachtigde Ondertekenaar

Levent Karabay
Gemachtigde Ondertekenaar, Verkoopfacturering, Verzendingsbeheer, EDP en Telecommunicatie, Engelse en Turkse Correspondentie, Verkoop, Telefonische Klantenservice
in gebruik sinds 1988
L.Karabay@niemoeller.de

Olga Aksenova

Olga Aksenova
o.aksenova@niemoeller.de

Verkoopteam, Distributie

Oliver Retzer, Verkoop, Telefonische Klantenservice, Engelse Correspondentie

Oliver Retzer
Verkoop, Telefonische Klantenservice, Engelse Correspondentie
in gebruik sinds 1989
O.Retzer@niemoeller.de

Bruno Gallace, Verkoop, Klantenservice, Engelse en Italiaanse Correspondentie

Bruno Gallace
Verkoop, Klantenservice, Engelse en Italiaanse Correspondentie
in gebruik sinds 1992
B.Gallace@niemoeller.de

Marcus Keller, Verkoop, Telefonische Klantenservice, Engelse Correspondentie

Marcus Keller
Verkoop, Telefonische Klantenservice, Engelse Correspondentie
in gebruik sinds 1997
M.Keller@niemoeller.de

Gerhard Gehrmann, Verkoop, Telefonische Klantenservice, Engelse Correspondentie

Gerhard Gehrmann
Verkoop, Telefonische Klantenservice, Engelse Correspondentie
in gebruik sinds 2004
g.gehrmann@niemoeller.de

Sven Jacob, Verkoop, Telefonische Klantenservice

Sven Jacob
Verkoop, Telefonische Klantenservice
s.jacob@niemoeller.de

Brian Serr, Verkoop, Telefonische Klantenservice

Brian Serr
Verkoop, Telefonische Klantenservice
b.serr@niemoeller.de

Norbert Buchmann, Verkoop, Telefonische Klantenservice

Norbert Buchmann
Verkoop, Telefonische Klantenservice
n.buchmann@niemoeller.de

Inkoop

Stefan Wehe, Aankoop van goederen

Stefan Wehe
Aankoop van goederen
in gebruik sinds 2016
s.wehe@niemoeller.de

Binnenkomende Goederen

Benjamin Pett, Aanvaarding van Goederen

Benjamin Pett
Aanvaarding van Goederen
b.pett@niemoeller.de

Dirk Hilbert, Aanvaarding van Goederen

Dirk Hilbert
Aanvaarding van Goederen
d.hilbert@niemoeller.de

Lager

Jochen Hack, Plukken, Magazijnconstructies

Jochen Hack
Plukken, Magazijnconstructies
in gebruik sinds 2015

Pedro Komiseris, Orderverzameling

Pedro Komiseris
Orderverzameling

Verpakking

Gerard Peak, Verpakking

Gerard Peak
Verpakking
in gebruik sinds 2015

Uwe Berg, Verzenden

Uwe Berg
Verzenden
in gebruik sinds 2007

Gerald Reisch, Verzenden

Gerald Reisch
Verzenden
in gebruik sinds 2015

Luciano Negri, Verpakking

Luciano Negri
Verpakking

Deelvoorbereiding

Marek Ulfig, Deelvoorbereiding, Kwaliteitscontrole, Luchtkanaalconstructie, Onderhoud Vloot van Voertuigen

Marek Ulfig
Onderdelenvoorbereiding, Kwaliteitscontrole, Luchtkanaalconstructie, Onderhoud Vloot van Voertuigen

Metin Karabay, Luchtkanaalconstructie, Deelvoorbereiding

Metin Karabay
Luchtkanaalconstructie, Deelvoorbereiding

Kantoorteam

Maria C. Aranda, Kantoor

Maria C. Aranda
Kantoor
Kredietnemers-, Schuldeisers- und
Loonadministratie, Secretariaatstaken,
Engelse en spaanse Correspondentie
in gebruik sinds 1989
M.Aranda@niemoeller.de

Annette Maschat, Factuur en betaling binnenkomende controle, Engelse Correspondentie

Annette Maschat
Factuur en betaling binnenkomende controle, Engelse Correspondentie
in gebruik sinds 1992
a.maschat@niemoeller.de

Beate Naas, Kantoor

Beate Naas
Kantoor
Factuur en betaling binnenkomende controle
Kredietnemers- Schuldeisers

Benita Galian,

Benita Galian
Kantoormanagement
Factuur en betaling binnenkomende controle
Kredietnemers- Schuldeisers

Leerling

Tom Jansen, in gebruik sinds 2018

Tom Jansen
in gebruik sinds 2018

Daniel Alman, in gebruik sinds 2018

Daniel Almann
in gebruik sinds 2018

Ruimteverzorging

Helgard Homberg, Ruimteverzorging

Helgard Homberg
Ruimteverzorging