achterrem | 230SL Mercedes-Benz Mercedes-Benz w113 Pagode

230SL Mercedes-Benz Mercedes-Benz w113 Pagode

Geselecteerd ontwerptype:

U bekijkt op dit moment de volgende montage: 42 Achterrem

.product-group-1 .product-group-2 .product-group-3 .product-group-4 .product-group-5 .product-group-6-7 .product-group-6-7 .product-group-8 .product-group-9 .product-group-10 .product-group-13 .product-group-14 .product-group-20 .product-group-25 .product-group-26 .product-group-27 .product-group-28 .product-group-36 .product-group-37 .product-group-37 .product-group-40 .product-group-41 .product-group-42 .product-group-43 .product-group-45 .product-group-50 .product-group-51 .product-group-52 .product-group-53 .product-group-60 .product-group-61 .product-group-63 .product-group-64 .product-group-65 .product-group-66 .product-group-67 Panel
imago Niemöller
Deelnr.
aanwijzing   Prijs/stuk
excl. BTW
 
framenummer 1
D 42 133 Remdragerplaat links
110 420 30 17 oder 1104203017
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 1
D 42 141 Remdragerplaat rechts
110 420 31 17 oder 1104203117
op voorraad € 250,00
framenummer 2
D 42 147 D 42 147 Lagerbouten voor remschoenen Lagerbouten voor remschoenen
110 423 01 18 oder 1104230118
lage voorraad lage voorraad € 75,00 € 75,00
framenummer 3
A 22 011 A 22 011 Bevestigingsbout aan voorste motorsteun Bevestigingsbout aan voorste motorsteun
181 990 00 14 oder 1819900014
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 27,00 € 27,00
framenummer 4
G 97 084 G 97 084 Veerring M12 Veerring M12
000 127 012 201 oder 000127012201
op voorraad op voorraad € 1,20 € 1,20
framenummer 5
C 26 161 C 26 161 Compenserende ring 1,0 mm dik Compenserende ring 1,0 mm dik
111 990 08 40 oder 1119900840
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 6, 7
D 42 149a C 42 137a Set achterremschoenen (staal) alleen W110/111/113 ! Remschoenset achteraan (4 stuks) - breedte = 65mm blokdikte = 5.7mm
110 420 26 27 20 oder 110420262720
niet langer beschikbaar lage voorraad op verzoek € 205,00
C 42 137a Vervanging: Remschoenset achteraan (4 stuks) - breedte = 65mm blokdikte = 5.7mm lage voorraad € 205,00
framenummer 8
D 42 153 D 42 153 Schijf Schijf
110 423 03 77 oder 1104230377
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 9
C 42 042 F 32 021 Sluitring voor remschoenen Plaat (torsiestaaf op de vooras)
110 990 05 40 oder 1109900540
niet langer beschikbaar op voorraad op verzoek € 4,46
F 32 021 Vervanging: Plaat (torsiestaaf op de vooras) op voorraad € 4,46
framenummer 10
C 42 145 C 42 145 Drukveer voor remschoenen op stelbout Drukveer voor remschoenen op stelbout
120 993 06 01 oder 1209930601
lage voorraad lage voorraad € 8,61 € 8,61
framenummer 13
D 42 158 D 42 158 Retourveer Retourveer
110 993 12 10 oder 1109931210
op voorraad op voorraad € 7,75 € 7,75
framenummer 14
C 42 161 C 42 161 Retourveer voor remhendel Retourveer voor remhendel
136 423 00 92 oder 1364230092
op voorraad op voorraad € 3,57 € 3,57
framenummer 20
D 42 163 D 42 163 Wielcilinder D: 19,05mm Wielcilinder D: 19,05mm
001 420 51 18 oder 0014205118
op voorraad op voorraad € 115,00 € 115,00
framenummer 25
D 42 170 D 42 170 Beschermende kap Beschermende kap
000 421 15 87 oder 0004211587
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 26
C 42 087 C 42 087 Ventilatieschroef M 10 x 1 Ventilatieschroef M 10 x 1
000 420 08 55 oder 0004200855
op voorraad op voorraad € 4,40 € 4,40
framenummer 27
C 42 088 C 42 088 Rubberen dop voor ontluchtingsschroef Rubberen dop voor ontluchtingsschroef
000 421 08 87 oder 0004210887
op voorraad op voorraad € 1,20 € 1,20
framenummer 28
A 42 092 A 42 092 Drukstift voor wielremcilinder Drukstift voor wielremcilinder
000 421 04 88 oder 0004210488
op voorraad op voorraad € 9,00 € 9,00
framenummer 35 D 42 176 Remhendel rechts
180 420 01 42 oder 1804200142
lage voorraad € 207,79
framenummer 35 D 42 179 Remhendel links
180 420 00 42 oder 1804200042
op voorraad € 207,79
framenummer 36
C 42 207 C 42 207 Bout voor remhendel op remschoenen Bout voor remhendel op remschoenen
183 423 06 74 oder 1834230674
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 5,72 € 5,72
framenummer 37
D 29 082 D 29 082 Sluitring, drukstang op het koppelingspedaal Sluitring, drukstang op het koppelingspedaal
000 125 008 407 oder 000125008407
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 40
D 42 185 D 42 185 Afdichtring, remsteunplaat op steunbuis Afdichtring, remsteunplaat op steunbuis
36x58x10B1 72NBR902 oder 36x58x10B172NBR902
op voorraad op voorraad € 9,85 € 9,85
framenummer 41
D 42 186 D 42 186 Afdichting van de remdragerplaat op de steunbuis Afdichting van de remdragerplaat op de steunbuis
110 423 00 79 oder 1104230079
op voorraad op voorraad € 3,99 € 3,99
framenummer 42
D 42 187 D 42 187 Radiale afdichting Radiale afdichting
001 997 47 46 oder 0019974746
op voorraad op voorraad € 8,21 € 8,21
framenummer 43
C 42 188 A 42 133 Banjo-bout Banjo bout M10x1 op cilinder links en rechts
000 428 04 26 oder 0004280426
niet langer beschikbaar op voorraad op verzoek € 7,14
A 42 133 Vervanging: Banjo bout M10x1 op cilinder links en rechts op voorraad € 7,14
framenummer 45
G 75 029 C 32 027 Moer Binnenzeskantmoer M8 DIN 934-5 S
000 934 008 008 oder 000934008008
niet langer beschikbaar op voorraad op verzoek € 0,54
C 32 027 Vervanging: Binnenzeskantmoer M8 DIN 934-5 S op voorraad € 0,54
framenummer 50
D 42 189 D 42 189 Compressieveer, remschoenen op steun. Compressieveer, remschoenen op steun.
110 993 04 01 oder 1109930401
lage voorraad lage voorraad € 5,80 € 5,80
framenummer 51
C 42 201 C 42 201 Schijf voor steunbuis voor remschoenen Schijf voor steunbuis voor remschoenen
120 990 06 40 oder 1209900640
op voorraad op voorraad € 2,65 € 2,65
framenummer 52
C 42 203 C 42 203 Schijf voor steunbuis voor remschoenen Schijf voor steunbuis voor remschoenen
120 423 01 56 oder 1204230156
lage voorraad lage voorraad € 12,51 € 12,51
framenummer 53
C 42 115 C 42 115 Schijf voor remschoen op lagerpen Schijf voor remschoen op lagerpen
120 990 07 40 oder 1209900740
op voorraad op voorraad € 12,99 € 12,99
framenummer 60
D 42 191 D 42 191 Kabelschijfbehuizing op remankerplaat Kabelschijfbehuizing op remankerplaat
110 420 07 90 oder 1104200790
op voorraad op voorraad € 168,79 € 168,79
framenummer 61
C 07 197 G 22 020 Veerring voor demontageschroef Veerring B6 DIN 127
000 127 006 200 oder 000127006200
niet langer beschikbaar op voorraad op verzoek € 0,30
G 22 020 Vervanging: Veerring B6 DIN 127 op voorraad € 0,30
framenummer 63
C 42 220 C 42 220 Kabelschijf voor de handrem Kabelschijf voor de handrem
110 427 02 42 oder 1104270242
lage voorraad lage voorraad € 80,50 € 80,50
framenummer 64
A 42 208 A 42 208 Afstandsstuk voor kabelkatrol op touwtakel met middenrem Afstandsstuk voor kabelkatrol op touwtakel met middenrem
187 427 01 53 oder 1874270153
op voorraad op voorraad € 6,05 € 6,05
framenummer 65
A 42 201 A 42 030 Schijf op middelste remkabel Shim 1,0mm st. f. Aufh.b.
187 427 00 52 oder 1874270052
niet langer beschikbaar op voorraad op verzoek € 34,19
A 42 030 Vervanging: Shim 1,0mm st. f. Aufh.b. op voorraad € 34,19
framenummer 66
C 42 221a C 42 221a Bout voor touwkatrol Bout voor touwkatrol
110 427 00 74 oder 1104270074
op voorraad op voorraad € 22,88 € 22,88
framenummer 67
D 42 193 D 42 193 Veiligheidsplaat Veiligheidsplaat
110 994 01 01 oder 1109940101
lage voorraad lage voorraad € 6,93 € 6,93
Houd er rekening mee dat productnamen automatische vertalingen kunnen zijn waarvoor geen garantie kan worden gegeven.
  • op voorraad op voorraad
  • lage voorraad lage voorraad
  • niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden
  • niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar
Lade Inhalte ...