Vooras 2 | Mercedes-Benz 220 BM 187010

Mercedes-Benz 220 BM 187010

Geselecteerd ontwerptype:

U bekijkt op dit moment de volgende montage: 33 Vooras 2

.product-group-5 .product-group-6 .product-group-7 .product-group-8 .product-group-9 .product-group-11 .product-group-12 .product-group-13 .product-group-14 .product-group-15 .product-group-17 .product-group-18 .product-group-19 .product-group-20 .product-group-22 .product-group-25 .product-group-26 .product-group-28 .product-group-30 .product-group-31 .product-group-32 .product-group-33 .product-group-35 .product-group-37 .product-group-38 .product-group-41 .product-group-42 .product-group-42 .product-group-44 .product-group-45 .product-group-45 .product-group-46 .product-group-46 .product-group-47 .product-group-48 .product-group-53 .product-group-53 .product-group-54 .product-group-54 .product-group-55 .product-group-55 .product-group-57 .product-group-57 .product-group-58 .product-group-58 .product-group-59 .product-group-59 Panel
imago Niemöller
Deelnr.
aanwijzing   Prijs/stuk
excl. BTW
 
framenummer 5
A 33 007 A 33 007 Fusee links Fusee links
181 330 02 20 oder 1813300220
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 216,50 € 216,50
framenummer 6
A 33 013 A 33 013 Bus in fusee onderaan Bus in fusee onderaan
136 332 12 49 oder 1363321249
op voorraad op voorraad € 35,80 € 35,80
framenummer 7
A 33 015 A 33 015 Stofkap aan de onderkant van de as. Stofkap aan de onderkant van de as.
181 332 01 60 oder 1813320160
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 8
A 33 014 A 33 014 Bus in de fusee aan de bovenkant met kraag. Bus in de fusee aan de bovenkant met kraag.
136 332 12 48 oder 1363321248
op voorraad op voorraad € 39,16 € 39,16
framenummer 9
A 33 016 A 33 016 Stofkap op onderste fusee Stofkap op onderste fusee
181 332 00 60 oder 1813320060
op voorraad op voorraad € 76,31 € 76,31
framenummer 11
A 33 011 A 33 011 Fusee rechts Fusee rechts
181 330 03 20 oder 1813300320
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 231,00 € 231,00
framenummer 12
A 33 023 A 33 023 Kingpin 20 mm 170S... Kingpin 20 mm 170S...
183 330 02 19 oder 1833300219
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 13
C 33 013 Vulplaatje 2.3mm voor fusee
136 332 00 52 oder 1363320052
op voorraad € 7,75
framenummer 13
C 33 014 Vulplaat 2,5mm voor fusee
136 332 01 52 oder 1363320152
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 13
C 33 015 Vulplaatje 2.7mm voor fusee
136 332 02 52 oder 1363320252
op voorraad € 7,75
framenummer 13
C 33 016 Vulplaatje 1.7mm voor fusee
136 332 08 52 oder 1363320852
op voorraad € 7,96
framenummer 14
A 33 029 A 33 029 Fuseesteun aan onderste draagarm Fuseesteun aan onderste draagarm
183 333 03 09 oder 1833330309
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 535,54 € 535,54
framenummer 15
A 33 032 A 33 032 Borgring voor fuseehouder Borgring voor fuseehouder
181 994 00 15 oder 1819940015
op voorraad op voorraad € 2,25 € 2,25
framenummer 17
A 33 027 A 33 027 Fuseesteun op bovenste draagarm Fuseesteun op bovenste draagarm
183 333 02 09 oder 1833330209
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 535,54 € 535,54
framenummer 18
A 33 034 A 33 034 Drukring f.kingpin Drukring f.kingpin
136 330 00 55 oder 1363300055
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 19
A 33 036 A 33 036 Bout f.kingpin Bout f.kingpin
136 991 00 01 oder 1369910001
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 20
A 33 017 Stofkap op fusee o.
181 332 03 60 oder 1813320360
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 20
A 33 016 Stofkap op onderste fusee
181 332 00 60 oder 1813320060
op voorraad € 76,31
framenummer 20
A 33 015 Stofkap aan de onderkant van de as.
181 332 01 60 oder 1813320160
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 22
A 33 032 A 33 032 Borgring voor fuseehouder Borgring voor fuseehouder
181 994 00 15 oder 1819940015
op voorraad op voorraad € 2,25 € 2,25
framenummer 25
B 33 068 B 33 068 Tussenring Tussenring
181 334 02 62 oder 1813340262
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 26
A 33 046 Oliekeerring voor vooras 45x60x10
000 997 30 47 oder 0009973047
op voorraad € 12,50
framenummer 26
A 33 045 Oliekeerring voor voorwiel 45x60x7
000 997 18 47 oder 0009971847
op voorraad € 11,50
framenummer 28
A 33 047 A 33 047 Draadring M75x1,5 f.V.radn. Draadring M75x1,5 f.V.radn.
186 334 00 86 oder 1863340086
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 30
A 33 054 A 33 054 Voorwielnaaf met bout Voorwielnaaf met bout
183 330 00 25 oder 1833300025
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 198,00 € 198,00
framenummer 31
A 33 065 A 33 065 Wielbevestigingsbout M14x1,5 Wielbevestigingsbout M14x1,5
183 401 01 71 oder 1834010171
op voorraad op voorraad € 6,37 € 6,37
framenummer 32
A 33 068 A 33 068 Remtrommel D: 240mm, 40mm breed nieuw Remtrommel D: 240mm, 40mm breed nieuw
183 421 07 01 oder 1834210701
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 33
A 33 074 A 33 074 Remtrommel D: 260mm, 55mm breed Remtrommel D: 260mm, 55mm breed
187 421 01 01 oder 1874210101
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 35
A 33 056 A 33 056 Afstandshuls tussen de groeflagers Afstandshuls tussen de groeflagers
181 334 00 40 oder 1813340040
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 25,60 € 25,60
framenummer 37
A 33 058 A 33 058 Sluitring op vooras fusee Sluitring op vooras fusee
181 334 01 15 oder 1813340115
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 38
C 33 048 C 33 048 Borgplaatje voor asmoer Borgplaatje voor asmoer
183 334 00 73 oder 1833340073
op voorraad op voorraad € 3,99 € 3,99
framenummer 41
A 33 062 A 33 062 Smeerdop voorwielnaaf Smeerdop voorwielnaaf
183 330 01 57 oder 1833300157
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 42
A 33 090 Spoorstangbuis links en rechts
181 338 00 15 oder 1813380015
lage voorraad € 64,00
framenummer 42
A 33 077 Trekstangeind linkse draad, 18 mm
183 330 00 48 oder 1833300048
op voorraad € 46,20
framenummer 42
A 33 078 Trekstangeind rechts, 18 mm
183 330 01 48 oder 1833300148
op voorraad € 46,20
framenummer 42
A 33 083 Borgplaat voor spoorstangeind
181 994 01 15 oder 1819940115
op voorraad € 7,98
framenummer 42
A 33 084 Spanring voor trekstangeind
136 338 01 63 oder 1363380163
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 44
A 33 092 A 33 092 Centrale smering in de trekstangen Centrale smering in de trekstangen
136 573 01 01 oder 1365730101
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 45
A 33 083 A 33 083 Borgplaat voor spoorstangeind Borgplaat voor spoorstangeind
181 994 01 15 oder 1819940115
op voorraad op voorraad € 7,98 € 7,98
framenummer 46
A 33 084 A 33 084 Spanring voor trekstangeind Spanring voor trekstangeind
136 338 01 63 oder 1363380163
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 47
A 33 078 A 33 078 Trekstangeind rechts, 18 mm Trekstangeind rechts, 18 mm
183 330 01 48 oder 1833300148
op voorraad op voorraad € 46,20 € 46,20
framenummer 48
A 33 077 A 33 077 Trekstangeind linkse draad, 18 mm Trekstangeind linkse draad, 18 mm
183 330 00 48 oder 1833300048
op voorraad op voorraad € 46,20 € 46,20
framenummer 53
B 46 229 B 46 229 Kogelwartels Kogelwartels
136 338 00 25 oder 1363380025
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 54
B 33 118 B 33 118 Drukveer Drukveer
136 338 00 93 oder 1363380093
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 55
B 33 119 B 33 119 Afdichtingspluggen Afdichtingspluggen
153 338 00 35 oder 1533380035
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 57
B 33 120 B 33 120 Afsluitdeksel Afsluitdeksel
136 338 00 57 oder 1363380057
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 58
A 33 080 A 33 080 Rubberen hoes voor trekstangeind Rubberen hoes voor trekstangeind
136 338 00 97 oder 1363380097
op voorraad op voorraad € 3,57 € 3,57
framenummer 59
A 33 081 A 33 081 Kroonmoer M12x1,5 DIN 937 Kroonmoer M12x1,5 DIN 937
M12x1,5 oder M12x1,5
op voorraad op voorraad € 2,70 € 2,70
Houd er rekening mee dat productnamen automatische vertalingen kunnen zijn waarvoor geen garantie kan worden gegeven.
  • op voorraad op voorraad
  • lage voorraad lage voorraad
  • niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden
  • niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar