sturing | Mercedes-Benz 300SL Gullwing W198

Mercedes-Benz 300SL Gullwing W198

Geselecteerd ontwerptype:

U bekijkt op dit moment de volgende montage: 46 Sturing

.product-group-1 .product-group-2 .product-group-3 .product-group-5 .product-group-6 .product-group-7 .product-group-8 .product-group-9 .product-group-10 .product-group-13 .product-group-14 .product-group-17 .product-group-18 .product-group-19 .product-group-20 .product-group-21 .product-group-22 .product-group-23 .product-group-25 .product-group-26 .product-group-28 .product-group-30 .product-group-40 .product-group-41 .product-group-42 .product-group-45 .product-group-46 .product-group-47 .product-group-48 .product-group-49 .product-group-50 .product-group-51 .product-group-53 .product-group-54 .product-group-55 .product-group-56 .product-group-59 .product-group-62 .product-group-64 .product-group-68 .product-group-69 .product-group-70 .product-group-73 .product-group-74 .product-group-75 .product-group-80 .product-group-81 .product-group-82 .product-group-83 .product-group-84 .product-group-84 .product-group-87 .product-group-88 .product-group-89 .product-group-90 .product-group-92 .product-group-93 .product-group-94 .product-group-98 .product-group-99 .product-group-100 .product-group-101 .product-group-104 .product-group-105 .product-group-106 .product-group-108 Panel
imago Niemöller
Deelnr.
aanwijzing   Prijs/stuk
excl. BTW
 
framenummer 1
B 46 025 B 46 025 Stuurinrichting zonder stuurkolomhendel Stuurinrichting zonder stuurkolomhendel
198 460 05 01 oder 1984600501
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 2
C 46 004 C 46 004 Lagerbus boven/onderzijde D=30 mm Lagerbus boven/onderzijde D=30 mm
120 462 05 50 oder 1204620550
op voorraad op voorraad € 38,33 € 38,33
framenummer 3
B 46 026 B 46 026 Stuurworm met moer en r.v.s. lagering Stuurworm met moer en r.v.s. lagering
198 460 01 08 oder 1984600108
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 5
C 46 013 Conische rollagers
000 981 01 18 oder 0009810118
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 5
C 46 014 Conische rollagers
000 981 03 18 oder 0009810318
op voorraad € 60,00
framenummer 6
C 46 015 Stuuras met kogelomloopspindel
120 460 03 11 oder 1204600311
op voorraad € 990,00
framenummer 6
C 46 017 Kogeldoos
120 462 01 37 oder 1204620137
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 7
C 46 020 C 46 020 Binnenste instelring 0 25 mm Binnenste instelring 0 25 mm
111 461 02 06 oder 1114610206
op voorraad op voorraad € 50,32 € 50,32
framenummer 8
C 46 024 C 46 024 Zeskantmoer voor het vergrendelen van de stelring Zeskantmoer voor het vergrendelen van de stelring
120 990 05 51 oder 1209900551
op voorraad op voorraad € 31,11 € 31,11
framenummer 9
C 46 028 C 46 028 Afdichtingsring voor stuurworm 19,6x33x8/9 Afdichtingsring voor stuurworm 19,6x33x8/9
010 997 25 46 oder 0109972546
op voorraad op voorraad € 1,65 € 1,65
framenummer 10
C 46 029 C 46 029 Afdichtingsring voor onderste stuuras 40x30x6mm Afdichtingsring voor onderste stuuras 40x30x6mm
009 997 64 47 oder 0099976447
op voorraad op voorraad € 6,00 € 6,00
framenummer 13
C 46 031 C 46 031 Afdichtingsinzet voor het stuurhuis Afdichtingsinzet voor het stuurhuis
120 461 05 80 oder 1204610580
op voorraad op voorraad € 8,51 € 8,51
framenummer 14
C 46 032 C 46 032 Deksel stuurhuis Deksel stuurhuis
186 461 07 05 oder 1864610705
op voorraad op voorraad € 175,00 € 175,00
framenummer 17
C 46 034 C 46 034 Huls Huls
120 462 01 85 oder 1204620185
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 18
C 46 036 C 46 036 Drukveer Drukveer
120 993 24 01 oder 1209932401
op voorraad op voorraad € 15,00 € 15,00
framenummer 19
C 46 038 C 46 038 Drukschroef Drukschroef
120 461 01 08 oder 1204610108
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 18,00 € 18,00
framenummer 20
C 46 040 C 46 040 Zeskantmoer Zeskantmoer
120 990 04 51 oder 1209900451
lage voorraad lage voorraad € 9,00 € 9,00
framenummer 21
B 46 030 Kabelgoot
120 460 00 15 oder 1204600015
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 21
C 46 042 Kabelgoot met schroefdraadstuk M20x1,5
186 460 05 15 oder 1864600515
niet op vorraad, maar kan besteld worden € 54,60
framenummer 22
C 46 044 Afdichtring voor de kabelgoot hieronder
120 997 10 40 oder 1209971040
op voorraad € 10,61
framenummer 22
C 46 045 Afdichtingsring voor kabelbuis boven
120 997 11 40 oder 1209971140
op voorraad € 5,99
framenummer 23
D 14 059 D 14 059 Schroefstekker AM 10x1 DIN 7604 Schroefstekker AM 10x1 DIN 7604
007 604 010 102 oder 007604010102
op voorraad op voorraad € 2,42 € 2,42
framenummer 25
B 46 211 B 46 211 Stuurkolomhefboom Stuurkolomhefboom
198 460 01 20 oder 1984600120
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 690,00 € 690,00
framenummer 26
A 46 007 A 46 007 Kroonmoer op stuurkolom hendel Kroonmoer op stuurkolom hendel
000 937 022 000 oder 000937022000
op voorraad op voorraad € 2,53 € 2,53
framenummer 28
A 41 015 A 41 015 Druksmeerkop op achterste cardanas M8x1 recht Druksmeerkop op achterste cardanas M8x1 recht
071 412 008 100 oder 071412008100
op voorraad op voorraad € 1,25 € 1,25
framenummer 30
B 46 212 B 46 212 Tussenstuk voor stuurinrichting op frame Tussenstuk voor stuurinrichting op frame
198 461 00 35 oder 1984610035
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 40
B 46 120 Kruisbeeld m Ingekerfd erts 1x60 N 442
198 462 00 44 oder 1984620044
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 40
C 46 041 Zeskantmoer
120 990 04 51 oder 1209900451
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 41
C 46 062 C 46 062 Aardverbinding Aardverbinding
153 540 00 42 oder 1535400042
op voorraad op voorraad € 8,40 € 8,40
framenummer 42
C 46 063 C 46 063 Zeskantkopschroef voor kruiskoppeling Zeskantkopschroef voor kruiskoppeling
183 462 00 71 oder 1834620071
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 18,96 € 18,96
framenummer 45
A 42 031 A 42 031 Vulplaatje 0,75mm Vulplaatje 0,75mm
183 990 42 40 oder 1839904240
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 34,19 € 34,19
framenummer 46
B 46 138 Stuurspilbuis
198 460 01 09 oder 1984600109
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 46
B 46 139 Stuurspilbuis
198 460 07 09 oder 1984600709
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 47
B 46 146 B 46 146 Kabelboom Kabelboom
189 540 04 09 oder 1895400409
op voorraad op voorraad € 53,20 € 53,20
framenummer 48
B 46 148 Rubberen plaat voor abd.on jacket pipe
198 462 00 97 oder 1984620097
niet langer beschikbaar op verzoek
framenummer 48
C 46 075 Rubberen ring voor kabel op de mantelbuis
198 462 01 96 oder 1984620196
op voorraad € 20,48
framenummer 49
B 46 177 B 46 177 Stuur Stuur
198 464 01 01 oder 1984640101
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 50
B 46 197 B 46 197 Claxonknop Claxonknop
198 540 03 44 oder 1985400344
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 51
C 46 098 C 46 098 Naaldlager Naaldlager
000 980 00 10 oder 0009800010
lage voorraad lage voorraad € 260,00 € 260,00
framenummer 53
A 46 097 A 46 097 Borgplaat voor stuurwiel op stuuras Borgplaat voor stuurwiel op stuuras
153 462 00 73 oder 1534620073
op voorraad op voorraad € 11,20 € 11,20
framenummer 54
A 46 099 A 46 099 Zeskant m. voor stuurwiel op stuuras Zeskant m. voor stuurwiel op stuuras
M20x1,5 DIN 936-5 oder M20x1,5DIN936-5
op voorraad op voorraad € 10,89 € 10,89
framenummer 55
B 46 162 B 46 162 Buitenbehuizing 650 mm lang Buitenbehuizing 650 mm lang
198 460 18 16 oder 1984601816
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 661,40 € 661,40
framenummer 56
B 46 188 B 46 188 Houder (voor verbuizing) Houder (voor verbuizing)
198 460 03 35 oder 1984600335
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 59
B 46 189 B 46 189 Klemring Klemring
198 462 03 28 oder 1984620328
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 62
B 46 190 B 46 190 Afdekplaat (voor houder mantelbuis a. Stwa) Afdekplaat (voor houder mantelbuis a. Stwa)
198 462 02 95 oder 1984620295
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 20,50 € 20,50
framenummer 64
D 82 648 F 88 015 Raam (afdekking, achterlicht aan achterzijde) Sluitring
000 984 03 55 oder 0009840355
niet langer beschikbaar op voorraad op verzoek € 7,30
F 88 015 Vervanging: Sluitring op voorraad € 7,30
framenummer 68
B 46 191 B 46 191 Kraag voor stuurdoorgang Kraag voor stuurdoorgang
198 462 02 96 oder 1984620296
op voorraad op voorraad € 57,50 € 57,50
framenummer 69
B 46 193 B 46 193 Afdekplaat voor stuurdoorgang Afdekplaat voor stuurdoorgang
198 462 00 95 oder 1984620095
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 218,40 € 218,40
framenummer 70
B 46 192 B 46 192 Afdichtingsring voor huls voor stuurinrichting d.g. Afdichtingsring voor huls voor stuurinrichting d.g.
198 462 00 60 oder 1984620060
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 73
B 46 194 B 46 194 Afdekplaat voor bedieningspaneel stuurkolom Afdekplaat voor bedieningspaneel stuurkolom
198 462 01 95 oder 1984620195
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 74
B 46 195 C 46 075 Afdichtingsring voor bedieningspaneel stuurkolom Rubberen ring voor kabel op de mantelbuis
198 462 01 60 oder 1984620160
niet langer beschikbaar op voorraad op verzoek € 20,48
C 46 075 Vervanging: Rubberen ring voor kabel op de mantelbuis op voorraad € 20,48
framenummer 75
B 46 196 B 46 196 Sierring, ovaal 300SL Sierring, ovaal 300SL
198 462 00 94 oder 1984620094
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 396,00 € 396,00
framenummer 80
B 46 220 B 46 220 Tussenliggende stuurhendel Tussenliggende stuurhendel
198 460 00 19 oder 1984600019
niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden € 1.388,87 € 1.388,87
framenummer 81
C 46 186 C 46 186 Afdichtring A 18x30x7 DIN 6503 18x30x7 DIN 6503 Afdichtring A 18x30x7 DIN 6503 18x30x7 DIN 6503
111 463 00 60 oder 1114630060
lage voorraad lage voorraad € 7,80 € 7,80
framenummer 82
B 46 222 B 46 222 Borgdop tussenstuurhendel Zlag Borgdop tussenstuurhendel Zlag
198 463 01 33 oder 1984630133
lage voorraad lage voorraad € 166,54 € 166,54
framenummer 83
C 46 195 C 46 195 Vergrendelingsplaat voor tussenliggende stuurhendel Vergrendelingsplaat voor tussenliggende stuurhendel
181 994 00 10 oder 1819940010
op voorraad op voorraad € 2,77 € 2,77
framenummer 84
A 41 015 A 41 015 Druksmeerkop op achterste cardanas M8x1 recht Druksmeerkop op achterste cardanas M8x1 recht
071 412 008 100 oder 071412008100
op voorraad op voorraad € 1,25 € 1,25
framenummer 87
B 46 228 B 46 228 Stuur compleet 300 SL/SL Roadster reproductie, 345mm Stuur compleet 300 SL/SL Roadster reproductie, 345mm
198 460 03 05 oder 1984600305
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 88
B 46 230 B 46 230 Kogelpennen Kogelpennen
198 338 00 25 oder 1983380025
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 89
B 33 118 B 33 118 Drukveer Drukveer
136 338 00 93 oder 1363380093
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 90
B 33 119 B 33 119 Afdichtingspluggen Afdichtingspluggen
153 338 00 35 oder 1533380035
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 92
B 33 120 B 33 120 Afsluitdeksel Afsluitdeksel
136 338 00 57 oder 1363380057
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 93
A 33 080 A 33 080 Rubberen hoes voor trekstangeind Rubberen hoes voor trekstangeind
136 338 00 97 oder 1363380097
op voorraad op voorraad € 3,57 € 3,57
framenummer 94
A 33 081 A 33 081 Kroonmoer M12x1,5 DIN 937 Kroonmoer M12x1,5 DIN 937
M12x1,5 oder M12x1,5
op voorraad op voorraad € 2,70 € 2,70
framenummer 98
B 46 236 B 46 236 Stuurschokdemper Stuurschokdemper
000 463 14 32 oder 0004631432
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 99
B 46 239 B 46 239 Kogelpennen Kogelpennen
120 338 01 25 oder 1203380125
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 100
B 46 240 B 46 240 Drukveer b.v.v.st.d. bij stuurhendel Drukveer b.v.v.st.d. bij stuurhendel
120 993 22 01 oder 1209932201
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 101
B 46 241 B 46 241 Afdichtplug M 24x1,5 Afdichtplug M 24x1,5
120 338 01 35 oder 1203380135
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 104
C 33 132 C 33 132 Afsluitdeksel Afsluitdeksel
000 463 07 56 oder 0004630756
op voorraad op voorraad € 17,09 € 17,09
framenummer 105
C 33 133 C 33 133 Handschoen Handschoen
120 338 01 97 oder 1203380197
niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar op verzoek op verzoek
framenummer 106
C 33 134 C 33 134 Kroonmoer M10x1 DIN 937 Kroonmoer M10x1 DIN 937
120 990 01 55 oder 1209900155
op voorraad op voorraad € 2,50 € 2,50
framenummer 108
A 46 154 A 46 154 Zeskantkopschroef 10x1x40 DIN 960 Zeskantkopschroef 10x1x40 DIN 960
120 990 12 01 oder 1209901201
op voorraad op voorraad € 26,00 € 26,00
Houd er rekening mee dat productnamen automatische vertalingen kunnen zijn waarvoor geen garantie kan worden gegeven.
  • op voorraad op voorraad
  • lage voorraad lage voorraad
  • niet op vorraad, maar kan besteld worden niet op vorraad, maar kan besteld worden
  • niet langer beschikbaar niet langer beschikbaar